Представили місто Конотоп на Чемпіонаті України “Winter Cup 2015” в місті Києві

10 лютого 2015, 12:57Андрій Кривулько
207
Представили місто Конотоп на Чемпіонаті України “Winter Cup 2015” в місті Києві
Фото:  

07 лютого 2015 року в місті Києві гостинно відкрив свої двері спортивний комплекс «Меридіан» для юних танцюристів з усієї країни. Цього зимового дня свято танцю та краси під символічною назвою “Winter Cup 2015” відбулося за підтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Київської міської адміністрації, Міжнародної танцювальної спілки та спілки громадських організацій спортивного танцю України. На паркеті зійшлося більш, ніж 515 танцювальних дуетів з різних куточків України.

Чудова зала, професійне озвучення та освітлення заходу, гостинний і щедрий прийом організаторів та неперевершена святкова атмосфера зібрала сотні поціновувачів мистецтва спортивного танцю, глядачів та батьків юних танцюристів. Команди спортсменів складались з десятків аматорів спортивного бального танцю, яких оцінювала професіональна суддівська бригада на чолі з головним суддею – майстром спорту Міжнародного класу, віце-президентом Міжнародного танцювального союзу, керівником танцювальної школи «Альянс» (м. Харків), - Андрієм Оксененко.

Наше славне місто Конотоп представляла команда з 9 дуетів спортивно-танцювального клубу «Еліт-Данс» під керівництвом досвідчених тренерів Антона та Алли Васюти. Наші танцюристи продемонстрували неабиякий рівень підготовки та вмінь. Результатом наполегливої роботи танцюристів та тренерів стали заслужені нагороди, перше місце, два других місця та п’ята позиція в фіналі чемпіонату. Тож вітаємо конотопських спортсмені - призерів, фіналістів та учасників змагань: Дмитра Кононченка та Анну Геленко, Владислава Авдієнка та Аміну Кошарну, Олександра Шишкевича та Катерину Яременко, Андрія Карпенка та Тетяну Строй, Богдана Горлача та Олександру Каліну, Дмитра Триуса та Діану Черевичну, Євгенія Малахова та Катерину Шевченко, Владислава Карпенка та Анну Нерощину, Станіслава Кулішова та Олександру Чеглакову. Бажаємо творчих успіхів, мистецького натхнення та подальших спортивних досягнень!


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста

Коментарі(0)