Бойовик ОРДЛО з Сумщини скористався програмою СБУ «На тебе чекають вдома»

9 серпня 2017, 15:04Андрій Кривулько
577
Бойовик ОРДЛО з Сумщини скористався програмою СБУ «На тебе чекають вдома»
Фото:  ATO.today
Мешканець Сумщини, який був учасиком незаконних збройних формувань ОРДЛО, скористався програмою СБУ «На тебе чекають вдома».

Про це повідомили у прес-центрі СБ України.

Чоловік звернувся до співробітників СБУ із заявою про те, що приєднався до бойовиків після звільнення з місць позбавлення волі на тимчасово окупованій території Луганської області. З часом, усвідомивши хибність своїх дій, він добровільно залишив незаконне збройне формування.

Наразі обставини участі чоловіка НЗФ так званої «ЛНР» перевіряються в рамках кримінального провадження. Учасник Програми очікує на рішення суду.

У прес-центрі СБУ зазначають, що в рамках програми «На тебе чекають вдома» до мирного життя було повернуто вже понад 200 наших співвітчизників.

Варто зазначити, що програма поширюється на осіб, які готові добровільно відмовитися від участі в терористичній діяльності та співпрацювати з правоохоронними органами України, не брали участі у вбивствах, катуваннях, зґвалтуваннях та інших тяжких злочинах, а також мають щире бажання виправити власні помилки чесною працею на благо України.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста

Коментарі(0)