Чемпіонат Сумщини з футболу: «Локомотив» зіграв в нічию із командою з Кролевця

9 жовтня 2017, 13:31Андрій Кривулько
98
В рамках чемпіонату Сумської області з футболу 7 жовтня зустрілись два «Локомотиви» — з Конотопа та Кролевця.

Як повідомили у федерації футболу Сумщини, «Локомотиви» зіграли в нічию — 1:1. Рахунок відкрили конотопчани — гол на 13-ій хвилині зустрічі забив Євген Сайко. Господарі поля змогли зрівняти рахунок лише на 76-ій хвилині. Відзначився кролевчанин Сергій Краснік.

Інші матчі туру завершились такими результатами: Альянс (Липова Долина) — Агробізнес ТSК (Ромни) 3:1, СумДУ (Суми) — Вікторія (Миколаївка) 0:10, ФК Шостка — Нафтовик-2 (Охтирка) 1 : 1, Спартак-Сумбуд (Суми) — Велетень (Глухів) 1 : 4.

За підсумками сімнадцяти турів чемпіонату області конотопський «Локомотив» посідає сьоме місце у турнірній таблиці. Конотопці мають у своєму активі 3 перемоги, 7 нічиїх та 6 поразок.

Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста