Депутати Конотопської міської ради зажадали сесії

17 серпня 2017, 10:25Андрій Кривулько
1297
Депутати Конотопської міської ради зажадали сесії
Фото:  Wikimapia
Голова фракції «Солідарність» в Конотопській міській раді Тарас Омельченко оприлюднив лист до міського голови та секретаря міської ради з вимогою проведення пленарного засідання сесії.

Відповідну скан-копію листа депутат оприлюднив у Facebook.

«За доручення депутатів вимагаємо проведення пленарного засідання сесії Конотопської міської ради», — коментує Тарас Омельченко власну публікацію.

Серед вимог — проведення пленарного засідання сесії 31 серпня о 10:00, до 21 серпня надання депутатам підготовлених згідно регламенту та Законів України проектів рішень, організація та забезпечення проведення засідань постійних депутатських комісій у визначений регламентом термін.

Лист підписали голови фракцій у Конотопській міській раді Тарас Омельченко (Солідарність), Тетяна Сизон (Рідне місто), Інна Пащенко (Самопоміч) та Іван Огрохін (Народна партія).


Оприлюднена скан-копія листа


Нагадаємо, 11 серпня міський голова Конотопа поставив ультиматум Президенту України, заявивши, що якщо президентська фракція не приходить на сесію та не бере участь у голосуванні, то наступного тижня він повернеться під Адміністрацію разом з громадою.

Четверта спроба провести п’яте пленарне засідання 24-ї сесії Конотопської міської ради відбулась 12 серпня, проте у залі були присутні лише 17 депутатів з 36.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста

Коментарі(0)