Депутати Сумської облради не підтримали зміни до проекту Перспективного плану Конотопського району

7 липня 2017, 18:32Андрій Кривулько
872
Депутати Сумської облради не підтримали зміни до проекту Перспективного плану Конотопського району
Фото:  facebook/Ігор Степанченко
Проект будуть доопрацьовувати і внесуть на розгляд депутатів на наступній сесії обласної ради.

Сьогодні, 7 липня, відбулося пленарне засідання 14-тої сесії обласної ради сьомого скликання, на якій обговорювались питання щодо внесення до Перспективного плану формування спроможних територіальних громад Сумщини.

Як повідомляє прес-служба СОР, зміни до проекту Перспективного плану Конотопського району не набрали належної кількості голосів на підтримку, а питання змін у межах територіальних громад Сумської міської ради, Лебединської міської ради та Сумського району зняті з порядку денного. Ці проекти будуть доопрацьовані і внесені на розгляд депутатів на наступній сесії обласної ради.

Як заявив на сторінці у Facebook заступник міського голови Ігор Степанченко, депутати Сумської обласної ради «не підтримали злочинний дерибан земель у Конотопському районі між олігархічними кланами».

Варто зазначити, що на сесії були ухвалені рішення щодо об’єднання громад Глухівського району і Глухівської міської ради, Шосткинської міської ради та Середино-Будського району, Роменської міської ради та Роменського району, Путивльського, Білопільського, Буринського та Недригайлівського районів.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста

Коментарі(0)