Депутати в Конотопі знову не зібралися: міський голова анонсував голодування під стінами Адміністрації Президента

12 серпня 2017, 15:18Андрій Кривулько
3539
Депутати в Конотопі знову не зібралися: міський голова анонсував голодування під стінами Адміністрації Президента
Фото:  ТопКонотоп
Сьогодні, 12 серпня, мало відбутись п’яте пленарне засідання 24-ї сесії Конотопської міської ради, проте у залі були присутні лише 17 депутатів з 36. Міський голова заявив, що планує разом з громадою вирушити до Адміністрації Президента та розпочати голодування.

Під час прес-конференції, яка відбулась після невдалої спроби провести пленарне засідання сесії, Артем Семеніхін заявив, що з боку пропрезидентських депутатських фракції продовжується «геноцид громади міста».

«У зв’язку з тим, що Президент України не дослухався до того звернення, до того ультиматуму, який я йому поставив, щоб його фракція прийшла і проголосувала за соціально-важливі питання, ми плануємо орієнтовно цього тижня вирушити на місто Київ до Адміністрації Президента і великою кількістю людей просто лягти навпроти входу до Адміністрації на карематах, і будемо голодувати», — заявив міський голова.

За словами Артема Семеніхіна, голодування продовжиться до того моменту, поки не буде розпущено Конотопську міську раду та поки Президент не дасть команду фракції «БПП «Солідарність» прийти на сесію і проголосувати за соціально-важливі питання.

Кількість учасників акції міський голова не назвав, проте зазначив, що велись попередні розмови з представниками багатьох громадських організацій та з простими людьми, які говорили, що поїдуть і будуть оголошувати голодування. 

Нагадаємо, 11 серпня, міський голова Конотопа прийшов до Адміністрації Президента, щоб особисто передати звернення з проханням про розпуск Конотопської міської ради. Шлях до столиці долався пішки. Артем Семеніхін поставив ультиматум Президенту України, заявивши, що якщо президентська фракція не приходить на сесію та не бере участь у голосуванні, то наступного тижня він повернеться під Адміністрацію разом з громадою.

Варто зазначити, що вчора, 11 серпня, голова фракції «БПП «Солідарність» в Конотопській міській раді Тарас Омельченко у Facebook написав, що попередні спроби провести пленарне засідання відбувались з порушеннями.

За словами депутата, перша спроба провести пленарне засідання — 5 червня — не відповідала регламенту, оскільки засідання було призначене на вихідний день — свято Трійці. Вдруге, 29 червня, засідання не відбулось, оскільки розгляд проектів рішень відбувався лише на «земельній» комісії, а інші депутати були позбавлені участі у попередньому розгляді. Третя спроба відбулась 31 липня, але кворум також не зібрався, оскільки проекти рішень не були підготовлені належним чином, що могло привести до фальсифікацій та нанести збитки міському бюджету.

Сьогодні була вже четверта спроба провести п’яте пленарне засідання 24-ї сесії Конотопської міської ради.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста

Коментарі(4)
Сергій
2017-08-12 22:29:11
Наші депутати від спіду не помруть.
Наталія
2017-08-12 18:10:02
А чому б не прийти всім і озвучити прилюдно. Можна тоді й не голосувати за недороблені або незаконні питання. Ви ж допомагаєте піаритись меру
Конотопчанка
2017-08-12 16:18:30
Так почему же сегодня не собрались депутаты??? Это как в пословице, плохому танцору что-то мешает, так и у Омельченко получается. Сколько можно саботировать сессии? Вас разве для этого выбирали жители нашего города????????
Показати всі коментарі (1)Приховати коментарі