Екзотична їжа, танці та ярмарок: конотопців запрошують на перший в Україні фестиваль африканської культури

31 липня 2017, 12:47Анастасія Залозна
650
Екзотична їжа, танці та ярмарок: конотопців запрошують на перший в Україні фестиваль африканської культури
Фото:  concert.ua
З 4 по 6 серпня у мистецькому хуторі Обирок відбудеться перший в Україні фестиваль африканської культури Mama Africa Fest.

Фестиваль особливий тим, що саме носії культури будуть презентувати Африку, як традиційну, так і сучасну. Крім того, організатори хочуть розвинути тему співтворчості та комунікації африканців із українцями.

Всього в програмі фестивалю свою культуру представлять 16 країн Африки. Ведучим Mama Africa Fest буде Мирослав Кувалдін, лідер гурту «The ВЙО».

Музична програма включає в себе виступи hip-hop вечірки з Нігерії «Very the Jerry», гурту Le Cour, шоу «Alfa Alfa» з Уганди, циркового перформансу від фокусника Селе, Кот д’Івуар та багато іншого.

Крім музики, на гостей чекають театральні вистави, документальні фільми з дискусіями за участю африканських послів та представників різних країн «чорного» континенту, показ африканської моди, майстер-класи з танців, барабанне коло та матч із мініфутболу.

В рамках триденного фестивалю буде проходити африканський ярмарок, де можна придбати саморобні прикраси і традиційний одяг. Також всі бажаючі зможуть скуштувати їжу з різних країн — від екзотичних сарани чи змій до ефіопської кави та марокканського чаю. Африканські дівчата плестимуть всім бажаючим косички, розписуватимуть руки хною, гратимуть у доміно та гадатимуть на картах Таро.

Варто зазначити, що Mama Africa Fest готує також африканську програму для дітей. На фестивалі можна буде ліпити звірів Сафарі та робити традиційні маски племен Ефіопії; грати вуличні ігри, в які бавляться малюки на вулицях Кенії чи у дворах Зімбабве; дивитися пізнавальні мультфільми за сюжетами народних казок Сенегалу.

Квитки на Mama Africa Fest можна придбати за посиланням www.concert.ua

Коментарі(1)
Педро Вальцманенко
2017-07-31 21:49:15
Оце так! Треба призвичаюватися до своєї майбутньої культури!