googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

За рік кількість правопорушень в Конотопі зросла на третину

4 січня 2017, 10:38Андрій Кривулько
847
За рік кількість правопорушень в Конотопі зросла на третину
Фото:  ГУНП в Сумській області

Протягом 2016 року до відділу поліції надійшло 14 тисяч заяв і повідомлень громадян про вчинення кримінальних правопорушень та інших подій, що на 32% більше в порівнянні з минулим роком.

Як повідомили у відділі комунікації поліції Сумщини, про це розповів начальник Конотопського відділу поліції Олексій Нештенко.

За його словами, жертвами злочинних посягань стали майже 1 300 осіб, що на 30% більше, ніж за аналогічний період 2015 року. Та поряд з цим, суттєво покращена ефективність розкриття тяжких і особливо тяжких злочинів, зокрема, умисних вбивств — 7 з 8 зареєстрованих, розбійних нападів — 9 з 11, тяжких тілесних ушкоджень 6 із 6 відповідно.

Працівники конотопської поліції активізували роботу з виявлення та документування кримінальних правопорушень за незаконне зберігання зброї та наркотиків. «В цьому році з незаконного обігу вилучили 27 одиниць вогнепальної та холодної зброї, майже 5 тисяч різнокаліберних набоїв та близько 16 кг наркотичних речовин», — говорить Олексій Нештенко.

Очільник поліції визнав деяке ускладнення криміногенної ситуації в зв’язку зі зростанням кількості кримінальних правопорушень проти власності та корисливо-насильницької спрямованості. За його словами, у 2016 році значно збільшилась кількість крадіжок з помешкань громадян, підвальних та гаражних приміщень. Даний факт обумовлений перш за все погіршенням соціально-економічної ситуації в країні, підвищенням рівня безробіття, зниженням реальних доходів населення та прийняття так званого «Закону Савченко», відповідно до якого з місць позбавлення волі достроково звільнились 45 мешканців міста та району, які були засуджені за скоєння тяжких та особливо тяжких злочинів.

Не оминув під час свого виступу Олексій Нештенко і злочини, пов’язані з шахрайством. Він розповів про їх різновиди та дав поради як убезпечити себе від подібних зловмисників. Зупинився також і на роботі дільничних офіцерів поліції та патрульних поліцейських. «Загалом вказаними службами розкрито 320 злочинів та виявлено 1 485 адміністративних правопорушень, — зазначив Олексій Анатолійович - Крім цього, в поточному році працівниками сектору безпеки дорожнього руху за порушення правил дорожнього руху складено 802 адміністративних матеріали, з яких за керування транспортними засобами у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння — 259».


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста