googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

На Конотопщині 8 сіл хочуть об’єднатись у Дубов’язівську територіальну громаду

5 січня 2017, 17:19Андрій Кривулько
970
На Конотопщині 8 сіл хочуть об’єднатись у Дубов’язівську територіальну громаду
Фото:  прес-служба Конотопської РДА
4 січня в адмінбудинку Конотопської райдержадміністрації відбулись громадські слухання щодо реалізації Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад».

Про це повідомили у прес-службі Конотопської РДА.

Під час зборів представники районної влади, делегації з Дубов’язівської селищної, В’язівської, Гружчанської, Курилівської, Красненської, Салтиківської, Тернівської, Шпотівської сільських рад обговорили наміри утворення Дубов’язівської об’єднаної територіальної громади.

Очільник Конотопської РДА Микола Горбенко зазначив, що у разі створення Дубов’язівської ОТГ вона буде найбільш потужною не тільки за рахунок кількості населення, але й за об’єднаними фінансовими ресурсами  та кадровим потенціалом.

Присутні також детально обговорили основні аспекти об'єднання зусиль для реалізації реформи місцевого самоврядування та децентралізації влади на закріплених територіях, актуальні питання життєдіяльності майбутніх об’єднаних громад району: питання медицини, надання якісних освітніх послуг, розвиток культури і найголовніше — наближення адміністративних послуг до населення. Мешканцям ОТГ не потрібно буде їздити в місто для отримання соціальних та адміністративних послуг, вони, через обрані ними органи ОТГ, будуть самостійно розпоряджатися своїм об’єднаним бюджетом, тобто об’єднуючись, громади отримують більше повноважень та фінансових ресурсів, створюють свою обслуговуючу інфраструктуру.

Підбиваючи підсумки зборів керівники району наголосили, що у разі створення ОТГ у Конотопському районі всі вони будуть фінансово спроможними.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста