googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити
У суботу, 10 грудня, у бібліотеці Політехнічного технікуму Конотопського інституту СумДУ відбувся івент «Конотопський ІT кластер. Нам 1 рік!».

">

Конотопський IT кластер відзначив першу річницю

12 грудня 2016 • Андрій Кривулько
 1337
publications_item
Фото:  

У суботу, 10 грудня, у бібліотеці Політехнічного технікуму Конотопського інституту СумДУ відбувся івент «Конотопський ІT кластер. Нам 1 рік!».

Конотопські діячі у галузі інформаційних технологій звітували про виконану роботу. Зокрема, за рік існування ГО «Конотопський інформаційно-технологічний кластер» в місті з’явились публічні веб-камери, відбулась низка молодіжних розважальних заходів, почали реалізовуватися освітні IT проекти. Кластер посприяв у прийнятті Верховною Радою законопроекту №4496, який значно спрощує роботу фрілансерів та дозволяє укладати договори з міжнародними клієнтами по електронній пошті та інвойсу. Окремим питанням розглядали юридичну підтримку фрілансерів.
 
Члени громадської організації презентували майбутні проекти в сфері ІТ технологій, які планують реалізувати в Конотопі. Серед них — встановлення GPS трекерів на громадський транспорт, організація освітніх проектів для дітей та дорослих, створення співтовариств фахівців ІТ сфери, нові івенти та цікаві акції.
15418546.jpg
Присутнім на заході показали фільм про те, як створювався ІТ кластер.
 
Відомі IT діячі, бізнесмени та громадські активісти з різних куточків країни підготували відеопривітання з нагоди річниці організації.
 
Громадська організація підписала меморандуми про співпрацю з Конотопським інститутом СумДУ та Політехнічним технікумом КІ СумДУ. Директорам навчальних закладів Віталію Бібіку та Тетяні Гребенник вручили подяки за сприяння у розвитку ІТ технологій в місті.

Захід завершився святковим тортом та фуршетом.

Завдяки компанії SharpSys на відеосервісі YouTube відбувалась пряма трансляція івенту. Відео можна переглянути нижче.