googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити
З 5 по 9 грудня в Конотопі проводився Всеукраїнський тиждень права. Його метою стало підвищення правової поінформованості населення з питань прав людини та розвитку національної правової традиції.

">

В Конотопі відбувся тиждень права

27 грудня 2016 • Андрій Кривулько
 823
publications_item
Фото:  

З 5 по 9 грудня в Конотопі проводився Всеукраїнський тиждень права. Його метою стало підвищення правової поінформованості населення з питань прав людини та розвитку національної правової традиції.

В Конотопському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги та підпорядкованих бюро у Бурині, Недригайлові, Липовій Долині та Ромнах з цієї нагоди відбувся ряд заходів. Зокрема, презентували виставку літератури «Що ми маємо знати про наші права». У чотирьох школах та Політехнічному технікумі КІ СумДУ провели Всеукраїнський урок «Права людини». Також відбувся круглий стіл за участю правових громадських організацій міста на тему: «Сучасний стан дотримання прав людини в Україні. Для учасників АТО та внутрішньо переміщених осіб організували семінар «Права людини в умовах військового конфлікту».

Працівники центру взяли участь у заходах, які проходили на базі партнерських організацій та закладів. Серед них — підведення підсумків проекту «Здоровий вибір», презентація посібника «Підлітки міста Конотоп: куди звернутись та де знайти допомогу», інформаційно-мотиваційний семінар «Правова просвіта молоді Сумщини, як перешкода для корупції» з виступом «Розширення доступу до електронних сервісів Міністерства юстиції — крок до зниження рівня корупції» (Роменська районна рада); івент з нагоди річниці діяльності громадської організації-партнера «Конотопський інформаційно-технічний кластер» з виступом на тему «Правове забезпечення діяльності ІТ-галузі та фрилансерів в Україні».

За словами учасників, всі заходи були цікавими та інформативними, але найбільшою популярністю користувалися виставки сучасної літератури правового спрямування «Що ми маємо знати про наші права».

На правах соціальної реклами