googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Публікації

Наші в АТО: Олег, 36 шляхо-відновлювальний загін

Які у вас перші асоціації з війною? Стрілянина, розруха та інше, не менш погане. Але у будь-якої війни є своє закінчення. В одних містах трохи раніше, в інших трохи пізніше. Після того, як війна йде з якогось міста, залишаючи після себе руїни та вибухівку на кожному кроці, треба проводити дуже великий об'єм роботи, зокрема розмінування та відбудова. Саме цим займається 36 ШВЗ. Наш сьогоднішній Герой Олег, військовослужбовець 36 шляхо-відновлювального загону, і це його історія.

23 липня 2016   1643
Наші в АТО: Ярослав, позивний «Ярий», ВМС України

А ви вже забули події двохрічної давності, коли з Криму виходили останні вірні Батьківщині, військовослужбовці? Цей хлопчина не забуде ніколи, адже він сам був там, сам виходив з оточення «зелених чоловічків», повертаючись на материкову Україну. Знайомтесь, Герой Ярослав, позивний Ярий, боєць ВМС України, і це його історія.

09 травня 2016   1469
Наші в АТО: Євген Бондар, 72 ОМБР

Весняний парк, купа малечі навкруги і біля водограю. Всі веселяться, метушаться, мов горобці. Тим часом поряд зі мною сидить людина, для якої споглядання за такими простими людськими радощами приносить неабияку насолоду, адже останній час перед очами лише випалені степи Донбасу. Поряд на лавці у парку — Герой-конотопець Євген Бондар, боєць 72 ОМБР.

27 березня 2016   1532
Наші в АТО: Юрій Бачал, позивний «Сапсан», 131 ОРБ

Відкритий доброзичливий хлопчина з шикарною посмішкою та променистими очима. Якщо не звертати увагу на форму звичайний собі хлопець. Та не все так просто, як можна подумати з першого погляду.

05 березня 2016   3151
Наші в АТО: конотопський Кіборг Олександр Голуб, 93 ОМБР

Хто б що не казав, але за весь час війни на Донбасі ще не знайшлося нікого більш славетного, ніж Кіборги. Їх так прозвали сепаратисти, бо визнали їх надприродну міць та силу, бо Кіборги вийшли з Аеропорту нескореними. І Конотоп може пишатись і славитись одним із них!

13 лютого 2016   1905
Наші в АТО: Станіслав Кушнаров

Багато хто знає, що Конотоп подарував країні багато талановитих людей. Але мало хто знає заслуги Героя цього інтерв'ю перед народом України. Сьогодні ми розкажемо історію людини, завдяки сумлінній праці котрої, поранені бійці АТО мають змогу отримати лікування та реабілітацію інноваційного рівня, крім того — навіть уникнути ампутації.

02 лютого 2016   1328
Наші в АТО: Сергій Безлюдний та Надія Семеніхіна

Як завжди, домовлена зустріч, хлопання по плечу, зручні диванчики кафе, увімкнений диктофон, запитання-відповіді, та цього разу напроти сидить вже не боєць, а дві завжди усміхнені, веселі та відкриті людини — наші одномістяни, які поклали останні 2 роки свого життя на щоденну організацію допомоги тим, хто на фронті. Сергій Безлюдний та Надія Семеніхіна — Герої сьогоднішньої статті.

19 січня 2016   1505
Наші в АТО: Максим, позивний Куля

Ця стаття трохи відрізняється від попередніх, бо інтерв'ю бралося не особисто при зустрічі, а по телефону, адже наш Герой знаходиться безпосередньо в зоні АТО.

07 січня 2016   1395
Наші в АТО: Валерій Калита

Продовжуємо серію розповідей про звичайних людей, котрі віддали частину свого життя війні за рідну землю. Наш сьогоднішній Герой — Валерій Калита, боєць 27-ї реактивної артилерійської бригади (27 РЕАБР).

22 грудня 2015   1166
Наші в АТО: позивний «Бардак»

Розпочати серію інтерв'ю про наших конотопських Героїв я вирішила зі свого давнього-давнього знайомого, який саме приїхав у відпустку із зони проведення антитерористичної операції.

04 грудня 2015   1418