googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Публікації

Конотоп туристичний

Чи може зараз Конотоп мати великі перспективи на майбутнє, як цікавий туристичний проект? Безумовно так. Та що для цього треба робити?

28 лютого 2018   3365
Православні храми Конотопу: уявна екскурсія

Кажуть, що всі дороги ведуть до храму. Храми — це ті архітектурні об’єкти, у будівництво яких завжди вкладалися величезні кошти та неабияка майстерність. Саме тому уявний маршрут ми присвятили духовним перлинам — православним храмам Конотопу.

14 лютого 2018   6133
Туристична Конотопщина: на байдарці за снагою

Сплави на байдарках — чудовий спосіб провести літню відпустку, який надає особливі можливості для фізичного та духовного відпочинку, оздоровлення та загартування. Хочу розповісти про те, чому байдаркові сплави рікою Сейм по території Конотопського району можуть подарувати яскраві та незабутні моменти для любителів «зеленого туризму».

17 січня 2018   4387
ГородSapiens. Конотоп, событийный туризм, бренд города и прикладная урбанистика

У любого города мира — свой дух, атмосфера, свои проблемы и разные пути их решения. В этом эссе я предлагаю взглянуть на Конотоп под необычным углом, в разрезе того, что мы, горожане, уже имеем как потенциал для развития, какие современные тренды могли бы «прижиться» и… Читайте мои наброски о живом городе, о городе для жизни и о жизни в городе.

27 грудня 2017   4733
Конотоп — недооцінена спадщина

Конотоп має багато невивчених сторінок власної історії. Про це свідчать документи, які зберігаються в державних та приватних архівах. Разом з тим, на жаль, залишаються без належної уваги існуючі місця, обрані нашими предками для своїх поселень. У цьому відео ми покажемо одне з таких місць сили.

06 грудня 2017   6092
Конотопщина: стежками дитинства

Якщо ви ніколи не були на Конотопщині, не відпочивали на Сейму у хуторі Таранському, цей ролик для вас. А якщо ви знаєте ці місця, то відео поверне вас у дитинство, пройтися знайомими і рідними стежками.

22 листопада 2017   6823