Політика безпеки сайту та умови згоди

 

Наступні положення пояснюють умови згоди, набір вимог, правил, обмежень, рекомендацій, які регламентують порядок інформаційної діяльності на сторінках інтернет-порталу topkonotop.com.

Будь ласка, уважно прочитайте ці умови. Користуючись цим сайтом, ви погоджуєтеся дотримуватись усіх положень.

 

Умови згоди  

 

Замовлення приймаються за допомогою сайту topkonotop.com а також на електронну пошту reklama.topkonotop@ukr.net

 

Час обробки замовлень: понеділок-п’ятниця з 9:00 до 18:00.

 

Після розміщення замовлення клієнт отримує повідомлення на вказану при реєстрації електронну адресу про те, що його замовлення прийняте автоматичною системою управління замовленнями, і незабаром з ним зв'яжеться представник інтернет-порталу для уточнення всіх деталей замовлення.

 

Замовлення не рахується оформленим, якщо Покупець не пройшов етап підтвердження замовлення з представником інтернет-порталу.

 

Якщо клієнт бажає отримати чек, він повинен додатково вказати про це в процесі оформлення замовлення або узгодити з представником інтернет-порталу.

 

Інтернет-портал topkonotop.com в будь-який час без повідомлення може вносити зміни в матеріали і послуги, що надаються на цьому сайті, а також у змінювати ціни на послуги.

 

Інтернет-портал topkonotop.com ні за яких обставин не несе відповідальності за будь-які збитки (включаючи збитки від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виник внаслідок використання або неможливості використання даного сайту.

 

Гроші за замовлені послуги поверненню не підлягають.

 

Особисті відомості та безпека

 

Всі особисті дані клієнта, отримані при реєстрації, зберігаються у таємниці та використувуються виключно для зв’язку з Клієнтом. Портал «ТопКонотоп» не надає особисту інформацію третій стороні, окрім випадків, передбачених чинним законодавством України.

 

«ТопКонотоп», за Вашої згоди, може надсилати на вказаний при реєстрації e-mail інформаційні повідомлення. Ви можете відмовитись від розсилки у будь-який момент.

 

Особиста інформація, яку збирають про Вас на цьому сайті, буде використовуватися для надання Вам послуг, які Ви запросили.

 

Обробка отриманих конфіденційних даних клієнта при придбанні послуг (банківські реквізити карти, реєстраційні дані і т.д.) проводиться не на нашому боці. Таким чином, нам не доступні персональні та банківські дані клієнта.

 

Загальні положення

 

Деякі матеріали, розміщені на сайті, є власністю інтернет-порталу topkonotop.com. Використання цих матеріалів регулюється чинним законодавством України.

 

На сайті інтернет-порталу topkonotop.com є посилання, за якими можна перейти на інші сайти. «ТопКонотоп» не несе ніякої відповідальності за відомості, що публікуються на цих сайтах, і надає посилання на них тільки з метою забезпечення зручності для відвідувачів свого сайту.

 

Адміністрація сайту topkonotop.com залишає за собою право в будь-який момент без попередження користувача змінити умови «Політики безпеки та умови згоди». Користувач зобов'язаний самостійно стежити за змінами тексту «Політика безпеки та умови згоди».

 

Реєструючись в системі, Ви погоджуєтеся з "Політикою безпеки та умовами згоди".