Конотопська міська рада відсудила приміщення у аптеки

14 лютого 2017, 17:32Андрій Кривулько
1084
Конотопська міська рада відсудила приміщення у аптеки
Фото:  Вільне життя
Суд в повному обсязі задовільнив позовну заяву відділу комунального майна Конотопської міської ради проти ТОВ «Стара аптека», яке незаконно займало приміщення в центральній районній лікарні.

Як повідомили в прес-службі прокуратури Сумської області, в комунальну власність повернуто два приміщення площею понад 38 квадратних метрів, які перебувають на балансі Конотопської ЦРЛ та з 2007 року використовувались ТОВ як аптечні кіоски.

Конотопською місцевою прокуратурою встановлено, що орендар відмовився від пропозиції орендодавця укласти договір на запропонованих ним умовах з урахуванням вимог чинного законодавства. Оскільки сторони не дійшли згоди, то ТОВ мало б повернути приміщення лікарні, проте орендар продовжував використовувати їх без законних підстав. Ураховуючи вищевикладене, прокуратура в інтересах держави в особі Конотопської міської ради звернулась з позовом до ТОВ з вимогою повернути нежитлові приміщення в комунальну власність.

Як повідомив керівник Конотопської місцевої прокуратури Сергій Сегида, суд погодився з доводами прокуратури, позовна заява задоволена в повному обсязі.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста

Коментарі(0)