Конотопська прокуратура підозрює екс-керівника елеватора у нанесенні державі збитків на 260 тисяч гривень

21 квітня 2017, 11:39Анастасія Залозна
541
Конотопська прокуратура підозрює екс-керівника елеватора у нанесенні державі збитків на 260 тисяч гривень
Фото:  photogoroda.com
Внаслідок незаконних дій колишнього керівника Буринського елеватора державі спричинено тяжкі збитки на загальну суму близько 260 тисяч гривень.

Як поінформували у прес-службі Сумської обласної прокуратури, колишнього в.о. керівника ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» «Буринський елеватор» прокуратура підозрює у зловживанні службового становища.

Досудовим розслідуванням встановлено, що на вказаному підприємстві тривалий час на зберіганні перебувало зерно кукурудзи вагою понад 160 т. Оскільки товариство з обмеженою відповідальністю, яке є власником зерна, протягом двох років не сплачувало жодних коштів за його зберігання, то всю кількість зерна було зараховано в рахунок погашення виниклої заборгованості.

Достовірно знаючи про цей факт, в. о. керівника Буринського елеватора у період часу, коли в країні відбувалась Революція Гідності, надав розпорядження підлеглим на завантаження вказаного зерна кукурудзи та його відпуску з території елеватора нібито для оновлення партії. У подальшому він розпорядився 160 т зерна кукурудзи на власний розсуд.

Як повідомив керівник Конотопської місцевої прокуратури Сергій Сегида, внаслідок незаконних дій підозрюваного спричинено тяжкі наслідки державним інтересам, що виразились у нанесенні матеріальних збитків на загальну суму близько 260 тис грн, що підтверджено висновком судової економічної експертизи.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста

Коментарі(0)