Конотопські футзалістки були найсильнішими на відкритому турнірі у Харкові

1 вересня 2017, 11:29Андрій Кривулько
292
У Харкові відбувся турнір серед дівчат 2003-2004 років народження на честь Дня Незалежності, перемогу у якому здобула конотопська команда «Вікторія».

Як повідомили в Асоціації футзалу України, у турнірі взяли участь 8 команд, які представляли Харківську, Сумську та Донецьку області.

Система проведення турніру — 2 групи по 4 команди зіграли за коловою системою в групах, 2 тайми по 10 хвилин, після чого команди, які посядуть 1-2 місця у своїх групах зіграли стикові матчі з командами з іншої групи за 1-е і 3-е місце відповідно.

Конотопська «Вікторія» в групі розписала «мирову» з «Багіра — ІМС» з Лиману (1:1), розгромила другу команду харківської «КДЮСШ-8» (8:1) та «ДЮСШ» з Краснограду (7:1). У фіналі конотопчанки з рахунком 3:2 перемогли «КДЮСШ-8» з Харкова. Гравець «Вікторії» Христина Савічева стала найкращим бомбардиром турніру.

Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста