Конотопські футзалістки виграли Різдвяний турнір у Сумах

11 січня 2018, 16:05Андрій Кривулько
117
10 січня у Сумах визначились призери дівочого Різдвяного турніру з футзалу, який проходив протягом трьох днів у спорткомплексі СумДУ.

Як повідомляється на офіційному сайті Федерації футболу Сумської області, у турнірі взяли участь вісім команд з Сумщини та Луганщини. Змагання складались двох етапів: груповий та плей-офф. У фіналі зустрілись переможці груп —  конотопська «Вікторія» та ДЮСШ Сумського району. Конотопчанки перемогли з рахунком 3:1.

У матчі за третє місце команда «Явір» з Краснопілля з рахунком 3:1 обіграла опонентів з команди «Луганочка-2».

Кращим гравцем «Вікторії» стала Христина Савічева, а кращим гравцем турніру — конотопчанка Анна Обросімова.

Нагадаємо, у Конотопі відбулись новорічні змагання з армреслінгу.

Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста