Семеніхін розповів, коли планує дійти до Києва

7 серпня 2017, 17:49Анастасія Залозна
2577
На час ходи міський голова Конотопа відмовився від їжі, п’є лише воду та ночує в полі. Дорогу до адміністрації Президента він долає разом із двома друзями.

Про це Артем Семеніхін заявив в коментарі телеканалу «Кон-такт».

Нагадаємо, 5 серпня після закінчення загальноміського віче, міський голова Артем Семеніхін вирушив пішою ходою до Києва, щоб особисто віднести звернення до Верховної Ради та Президента України з проханням про розпуск Конотопської міської ради.

«Звичайно, що втома дає про себе знати, але ми намагаємося висипатися. Нормально йдеться. Відчуття таке, що однозначно дійдемо, дійдемо вчасно. В п’ятницю плануємо бути в місті Києві, десь в районі обіду, плюс-мінус, біля адміністрації Президента», — коментує міський голова.

Артем Семеніхін заявив, що планує передати листа особисто в руки Президенту. У тому разі, якщо зустріч не відбудеться, міський голова обіцяє повернутися до адміністрації Президента після проведення сесії в Конотопі, яка має відбутися у суботу, 12 серпня.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста

Коментарі(1)
Іван Мколів син
2017-08-10 12:12:52
Ігоре, успіху тобі і сили. Чому крикуни невігласи репетують, та тому що неосвідчені. Тому що додихаючи в просторі хотять до могили за собою потягнути всесвіт, але можуть тільки Конотопу завадити ... потворити ще можуть нанести удару по суспільству. І ми, за паразитизм будемо їх карати. Розумні люди дивіться - зважайте - аналізуйте. Я голосував раніше за Сємєніхіна з осторогою (не було за кого), але зараз побачивши справи нашого мера патріота - я проти отієї всієї бидлоти - комуняцької потвори, людоїдської мафії голосую за МОЛОДЬ - ЗА МАЙБУТНЄ - ЗА ПРАВДУ ЗА Україну - за С Є М Є Н І Х І Н А! Давай сину - з Богом тобі - до перемоги