Міський голова доручив демонтувати прізвище Маміашвілі зі стадіону «Локомотив»

21 серпня 2017, 13:09Андрій Кривулько
2190
Міський голова доручив демонтувати прізвище Маміашвілі зі стадіону «Локомотив»
Фото:  Wikimapia
Вивіску з прізвищем Маміашвілі мають зняти до середи, 23 серпня. Також прізвище приберуть зі спортивних форм та грамот.

Відповідну заяву зробив міський голова Артем Семеніхін під час робочої наради, яка відбулась 21 серпня. Доручення було надано відділу освіти Конотопської міської ради.

За словами міського голови, табличку демонтують, адже звідти почали відпадати літери. Частину таблички, де написано «Конотоп», міський голова доручив відремонтувати, а долю іншої частини вивіски, де є прізвище Маміашвілі, мають вирішити депутати.

Окрім цього міський голова доручив прибрати прізвище Маміашвілі зі спортивних форм та грамот. Він також наголосив, що де-юре стара назва ДЮСШ залишається, поки не буде прийняте відповідне рішення.

«З сьогоднішнього дня щоб жодна дитина, щоб ніхто взагалі, ні на формі, ні на футболці, ні на грамоті, ні взагалі не було згадки, що це дитячо-юнацька спортивна школа імені Маміашвілі», — заявив міський голова.

Нагадаємо, 31 серпня має відбутися пленарне засідання сесії Конотопської міської ради. На розгляд депутатів виносять 18 проектів рішень, серед яких — позбавлення почесного звання «Почесний громадянин міста Конотоп» Михайла Маміашвілі та перейменування ДЮСШ ім.Маміашвілі.

На робочій нараді Артем Семеніхін розповів, що питання, які стосуються Маміашвілі, будуть розглядатися наприкінці засідання, щоб не допустити можливого «зірвання» сесії.

Варто зазначити, що 17 серпня міський голова Конотопа зробив гучну заяву стосовно Михайла Маміашвілі, який наразі є президентом Федерації спортивної боротьби РФ.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста

Коментарі(19)
Пета
2017-08-25 11:46:32
Запамятовал каждый год до 2008 последний раз кажись в 2013
Пета
2017-08-25 11:40:43
Я в шоке от конотопчан,я не живу в Конотопе с середины 90х но посещал город какждый год последний раз в 2008,вы что с городом сделали,это помойка ,разбитые дороги,обшарпанные дома,гор транспорт особенно трамвай на нём не то что ездить рядом стоят нельзя когда он проезжает,карупция на корупции и корупцией погоняет в образовании в медицине сука даже в армии,заводы разобранны где ДОЗ,зто наверно бандеравцы наделали и нынешний мер в частности.Пришёл новый мэр с своей командой,пошли перемены,дороги ремонтируются по тихоньку наводится порядок в образовании в медицине не всё сразу.Вы чё там курите или привыкли жить в гавнище и перемены не для вас,есть доказательства коррупция Семенихина в перёд в суд его сейчас закроют с большим удовольствием,нет,нехер пи......ть.
Конотопець
2017-08-24 00:12:08
Мамиашвили образив ще одного борця російської збірної ... Президент Федерації спортивної боротьби Михайло Маміашвілі, раніше звинувачений борцем Інною Тражуковой в образі і побиття її після виступу на Олімпіаді 2016, знову гостро розкритикував виступ російського спортсмена. На цей раз під «гарячу руку» президента ФСБР потрапив Білял Махов, який вибув з першого кола змагання, поступившись українцю Алану Засєєву. «При всій моїй повазі до Алана Засєєва з України, це не та людина, яку можна вважати суперником Махову. Сутичка тривала шість хвилин, а Махов не зробив жодної дії. Ось навіщо він сюди приїхав? І ви хочете щоб я підбирав милостиві епітети? Махов знає сам, як він себе проявив, і ким він в цій сутичці був. Знає краще нас », - заявив Мамиашвили. Раніше спортсменка Інна Тражукова заявила, що після того, як вона не змогла завоювати бронзову медаль на Олімпіаді, до неї прийшов нетверезий Мамиашвили, ображав її і двічі вдарив по обличчю при свідках. Даним інцидентом зацікавився міністр спорту РФ Віталій Мутко. Про це повідомляє «Спорт Експрес». Ну ось які і ще можна сказати добрі слова за цього бика-борця-Говно-тренера, котрий в свою вигоду щоб вигородити себе перед вищим начальством міг бити дітей. І ви ще пишите що він "герой" нашого міста... Срамота. Да дійсно, такому бандиту не місце з написами його призвіща. https://tvzvezda.ru/news/sport/content/201608210003-nxrw.htm
Показати всі коментарі (2)Приховати коментарі
Конотопець
2017-08-23 23:49:27
Російське спортивне співтовариство підірвав черговий скандал, пов'язаний з Олімпіадою-2016. Уродженку Чувашії побили через її виступ на Олімпіаді. Як повідомляє сама Інна Тражукова, це зробив президент Федерації спортивної боротьби Росії Михайло Маміашвілі. Він двічі вдарив її по обличчю через те, що вона програла поєдинок за бронзову медаль в змаганнях з вільної боротьби в Ріо. Дівчина у ваговій категорії до 63 кілограмів поступилася польській спортсменці, і Маміашвілі розлютився. - Він грубо розмовляв, хамив і вдарив мене двічі по обличчю. Все це відбувалося при свідках, - заявила Інна. Портал www.gazeta.ru. Бандит 90-х, згадав молодість, але проти дагов пріссал випендрювався (яких сам і проштовхував), ось на дівчаті і відірвався. Дівчину не складно вдарити! "Мужній" Бик- тренер! ГОВНЮК ВАШ БИК МАМІАШВІЛІ.
Показати всі коментарі (1)Приховати коментарі
Педро Вальцманенко
2017-08-22 14:30:24
Маміашвшлі прославив свою Батьківщину, своє місто, в якому народився і виріс, допоміг "вийти в люди" багатьом його уродженцям, зробив значний вклад в розвиток спорту у Конотопі. А що зробило корсиного для міста бандерівське ЧМО артемка всімохнюхав?
Показати всі коментарі (1)Приховати коментарі
вася
2017-08-22 14:00:00
забавные люди ...гордятся бандитами , вождем "спортивной" мафии в Мацкве ... спонсор это хорошо , рулит и нашими местными бандюками , они бабло выбьют , потом холопам часть кинут - типа мы меценаты а было радуется - какой щедрый хозяин , от души дает в город копеечку , совсем не патамушта отмывает грешки своего уголовного братца прирезанного в баре (вспоминается его рожа вся порезаная когда его Пичик с Кубы пописал , как эта падаль прыгала , разорялась)...
Показати всі коментарі (1)Приховати коментарі
Владимир
2017-08-21 18:20:55
И не один автобус купил, и сколько спортинвентаря и прочего, а что сделал для спорт школы выскочка артемка?
Показати всі коментарі (3)Приховати коментарі
Любитель
2017-08-21 16:38:50
Как назвать улицу, у нас с громадой советуются (прикрываются), а как переименование спорт школы, решаются одним словом, я решил. А то что человек город прославлял в 80 х годах, единственный уроженец города Олимпийский чемпион, а сколько он помог спортшколе на протяжении последних лет (Автобус, спорт база), это не учитует руководство города. Стыдно что городом управляют не патриоты города.
Показати всі коментарі (1)Приховати коментарі
Варвара
2017-08-21 15:17:24
Сначала спросите у жителей Конотопа,что они думают по этому поводу
сергей
2017-08-21 13:25:02
когда уже это быдло -хама -бендеровца снимут. вместо того чтобы заниматься непосредство своей работой все время пиарится. доколе терпет.