Міський голова заявив, що Конотопський механічний завод намагаються знищити

14 листопада 2017, 15:54Анастасія Залозна
471
Міський голова заявив, що Конотопський механічний завод намагаються знищити
Фото:  Телеграф
Артем Семеніхін заявив, що Конотопський механічний завод, який є структурним підрозділом Харківського державного авіаційного виробничого підприємства, намагаються знищити.

Про це міський голова заявив під час відеозвернення, яке оприлюднено на офіційній сторінці міського голови у Facebook.

Голова профспілкового комітету підприємства Іван Лютий говорить, що Конотопський механічний завод є унікальним не тільки для міста, а й для України. Адже на прідприємстві є можливість виробляти запчастини для літаків цивільної і військової авіації. Проте наразі підприємство фактично доводиться до стану банкрутства.

За його словами, на сьогоднішні день на заводі відсутня електроенергія. На оплату робіт з відновлення пошкодженого кабелю, після яких знову з’явиться електроенергія необхідно 8 тисяч гривень.

Іван Лютий зазначає, нещодавно за виконане замовлення підприємству виплатили 150 тисяч гривень, отже у завода є кошти на оплату ремонтних робіт. Проте, за словами голови правкому, в.о. директора Харківського державного підприємства, якому підпорядковане конотопський завод, заборонив використовувати кошти на роботи з відновлення електропостачання.

Як заявив Артем Семеніхін, у міській раді Конотопському заводу готові запропонувати роботу по виготовленню кронштейнів на освітлення, а представники місцевого агросектору — виготовлення деталей на сільгосптехніку.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста

Коментарі(2)
ВЛАДИМИР
2017-11-16 18:29:24
Раньше ХГАПП было флагманом в авиастроении потом переживало тяжёлые времена, но таких бестолковых, бездарных руководителей, как сейчас не было. Они ведут предприятие к гибели, в том числе и Конотопский механический и руководство государства на это закрывает глаза, хотя предприятие государственное.
Александр.
2017-11-16 15:04:22
Я поддерживаю этих товарищей и на самом деле эти уговоры. показы их в СМИ ничего не дадут. их просто надо расстреливать , другого выхода нет.