На Конотопщині складуть список земельних ділянок, які виставлять на земельні торги

24 липня 2017, 12:57Анастасія Залозна
518
На Конотопщині складуть список земельних ділянок, які виставлять на земельні торги
Фото:  dniprograd.org
Селищні та сільські голови будуть підбирати земельні ділянки, які можна буде виставити на земельні торги щодо передачі їх в оренду.

Як повідомляє прес-служба Конотопської РДА, земельне питання стало предметом зустрічі голови райдержадміністрації Миколи Горбенка з селищним, сільськими головами та працівниками відділу у Конотопському районі Головного управління Держгеокадастру у Сумській області.

Присутнім розповіли про основні положення Стратегії удосконалення механізму управління в сфері використання та охорони земель сільськогосподарського призначення державної власності та розпорядження ними, що затверджена постановою КМУ від 7 червня 2017 року.

Начальник відділу у Конотопському районі Головного управління Держгеокадастру у Сумській області Ірина Сопрун сконцентрувала максимальну увагу селищного та сільських голів на підборі земельних ділянок, які можливо виставити на земельні торги щодо передачі їх в оренду, а також надати до відділу у Конотопському районі Головного управління Держгеокадастру у Сумській області орієнтовний перелік відповідних земельних ділянок.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста

Коментарі(1)
вася
2017-07-25 21:23:36
на торги ?????? ...а АТОшникам никак не найдут типа нет свободных