На Конотопщині з розмахом відзначили обласне свято суниці

13 червня 2017, 11:48Андрій Кривулько
685
На Конотопщині з розмахом відзначили обласне свято суниці
Фото:  www.fond-kopitsa.com
10 червня в селі Малий Самбір відбулося традиційне обласне свято «Віншуємо суницю — першу ягоду-царицю». На гостей свята чекала насичена культурно-розважальна програма.

Як зазначили у прес-службі Конотопської РДА, свято зібрало не лише любителів солодкої ягоди, а й поціновувачів українського народного мистецтва.

Зокрема, влаштували концертну програму за участі пісенних колективів та солістів Конотопщини. На святі презентували виставку виробів декоративно-ужиткового мистецтва, під час якої гості мали нагоду взяти участь у майстер-класах від майстрів народних ремесел. Працював історико-етнографічний музей «Батьківська хата».

Для дітей на святі організували «Суничний квест» з конкурсами та вікторинами, майстер-класами з боді-арту, катанням у міні-вагончиках, участю у «Пінній феєрії».

Також проводили спортивні змагання з міні-футболу та волейболу серед дорослих та юнацьких команд.

Крім того, гості свята мали можливість відвідати виставки ретроавтомобілів, декоративних птахів та тварин, взяти участь у конкурсі на кращий дитячий «суничний» костюм та лотереї на призовий забіг «спортивних» свиней.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста

Коментарі(0)