На порталі ТопКонотоп з’явилась можливість слідкувати за конкурсом журналістських робіт «Туристичні перспективи Конотопщини»

11 липня 2017, 16:13Андрій Кривулько
581
На порталі ТопКонотоп з’явилась можливість слідкувати за конкурсом журналістських робіт «Туристичні перспективи Конотопщини»
Фото:  МСЖК
З 7 липня в Конотопі триває конкурс журналістських робіт «Туристичні перспективи Конотопщини» з призовим фондом у 9 тисяч гривень. На порталі «ТопКонотоп» з’явилась персональна сторінка конкурсу з корисною інформацією.

Потрапити на персональну сторінку конкурсу можна за посиланням: http://topkonotop.com/contest/. Окрім цього, на головній сторінці порталу можна клікнути на банер конкурсу, на мобільних пристроях слід шукати пункт меню «Конкурс».

На персональній сторінці конкурсу зібрана вся актуальна інформація. Зокрема, там можна почитати положення про конкурс, переглянути усі актуальні новини та подивитись, скільки залишилось часу до кінця прийому робіт. Крім цього, через цю сторінку можна подати власну конкурсну роботу.

Варто зазначити, що саме на цій сторінці відбуватиметься фінальний етап конкурсу, під час якого визначаться переможці та володарі грошових винагород.

Нагадаємо, ГО «Міжрегіональна спілка журналістів Конотопщини» спільно з туроператором «TUI» влаштували конкурс журналістських робіт «Туристичні перспективи Конотопщини» з призовим фондом у 9 тисяч гривень. Спонсорами та партнерами конкурсу також виступили телекомунікаційна компанія «Зурбаган», мережа будівельних магазинів «ВМВ», сервісний центр «SET-Master», ТОВ «Спецавтоматика», компанія «Гродас» та фірма «Oфіс-Центр».

Коментарі(3)
вася
2017-07-11 17:53:05
туристические перспективы равны нолю .... например - даже без туристов любой товар стоит минимум на 20% дороже чем например в Сумах , здесь живут жлобы и рвачи ... с туристов пожелают содрать последнюю шкуру - приехавший раз всем друзьям отсоветует
Светлана
2017-07-11 16:24:06
Это хорошая возможность заработать деньги собственным умом и талантом!
МИкола
2017-07-11 16:22:56
Дуже цікавий конкурс! Сподіваюсь, що це приверне позитивну увагу до нашого міста! Успіхів!!!