На ремонт доріг Сумщини планують витратити близько мільярда гривень

26 липня 2017, 09:41Андрій Кривулько
590
На ремонт доріг Сумщини планують витратити близько мільярда гривень
Фото:  Уездные новости
Сумщина отримала значні кошти на капітальний ремонт доріг.

Про це повідомив начальник управління інфраструктури облдержадміністрації Володимир Дудченко, передає прес-служба Сумської ОДА.

За словами посадовця, цього року обсяги фінансування дорожніх робіт на Сумщині значно збільшились у порівнянні з минулими роками. Так, у 2014 році на область було виділено 82 мільйони гривень, у 2015 році — 123 мільйони гривень, у 2016 році — 254 мільйони, а у 2017 році виділяють 346 мільйонів гривень з державного бюджету.

Дудченко наголосив, що додатково планується залучити ще близько 700 мільйонів гривень «митних коштів» на ремонт автомобільних доріг Сумщини.

Повідомляється, що службою автомобільних доріг була проведена робота щодо залучення додаткових виробничих потужностей для ремонту автомобільних шляхів в регіоні — додатково змонтовано два потужних асфальтних заводи, що готові на сьогодні до виконання робіт.

«Станом на сьогодні уже йдуть роботи на дорогах півночі області, зокрема, на автомобільній дорозі Шостка-Кролевець. Крім того, кошти будуть спрямовані на ремонт доріг: Київ-Суми-Юнаківка, Суми-Путивль-Глухів, Шостка-Ямпіль, Суми-Лебедин, Суми-Краснопілля, частина ділянки дороги від Боромлі до Тростянця», — зазначив посадовець.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста

Коментарі(0)