На Сумщині кожне друге свідоцтво про народження дитини видається у пологовому будинку

9 серпня 2017, 13:40Андрій Кривулько
306
На Сумщині кожне друге свідоцтво про народження дитини видається у пологовому будинку
Фото:  Буг
Протягом першого півріччя 2017 року на Сумщині видали 4 тисячі свідотство про народження, серед яких понад 1,5 тисячі — безпосередньо у пологових будинках.

Про це повідомили у Конотопському міськрайонному відділі державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Сумській області.

«Зручні і комфортні сервіси – принцип роботи органів юстиції Сумщини, які все роблять для того, щоб забезпечити максимальне наближення до людей. Серед багатьох інших позитивних результатів та набутків І півріччя 2017 року начальник Головного територіального управління юстиції у Сумській області Ірина Свистун зазначила й про те, що сьогодні в Україні у пологових будинках видається кожне четверте свідоцтво про народження, а на Сумщині — з 4 тисяч актових записів про народження — понад 1,5 тис., тобто фактично кожне друге», — йдеться в повідомленні.

Зазначається, що сервіс набув широкого резонансу, адже батькам не потрібно гаяти час та ходити кабінетами чиновників. Комфортно й вчасно отримати перший документ на свого малюка можна у 17 закладах медицини області, де відкриті фронт-офіси юстиції.

У відділі державної виконавчої служби наголошують, що також можна безпосередньо в пологовому будинку оформити місце проживання нового члена родини та подати документи на отримання допомоги при народженні. За півроку при проведенні державної реєстрації народження дитини на Сумщині прийнято близько тисячі заяв на реєстрацію місця проживання.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста

Коментарі(0)