На Сумщині майже 2000 дітей учасників АТО відпочивають у літніх таборах

1 серпня 2017, 16:42Анастасія Залозна
178
На Сумщині майже 2000 дітей учасників АТО відпочивають у літніх таборах
Фото:  vilne.info
Під час оздоровчо-відпочинкової кампанії 2017 року послугами оздоровлення та відпочинку охоплено 22 дитини загиблих у районі проведення АТО та 1845 дітей учасників бойових дій у зоні АТО віком від 7 до 17 років.

Про це інформує прес-служба Сумської ОДА з посиланням на начальника управління молоді та спорту облдержадміністрації Дмитра Лантушенка.

У Сумській області сьогодні працюють 724 дитячих заклади оздоровлення та відпочинку, крім того, 148 дітей пільгових категорій з початку року охоплені оздоровленням у ДП «УДЦ «Молода гвардія»; 118 дітей — у ДПУ «МДЦ «Артек».

Зазначається, що управлінням молоді та спорту облдержадміністрації було проведено тендер на закупівлю послуг з оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої уваги та підтримки. Тепер 80 дітей, батьки яких загинули або є учасниками бойових дій у зоні проведення АТО, зможуть відпочити протягом 14 днів у дитячому закладі Херсонської області ТОВ «Прибережний» на узбережжі Чорного моря.

Перша група із 43 дітей заїде з 1 по 14 серпня, друга група — з 16 по 29 серпня. Також під час другого заїзду планується оздоровлення 12 дітей, батьки яких загинули в АТО, віком до 7 років разом з мамами. Кошти для мам передбачені у місцевих бюджетах, на території яких проживають зазначені родини.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста

Коментарі(0)