На Сумщині першокласники навчатимуться по-новому

28 липня 2017, 15:36Анастасія Залозна
817
На Сумщині першокласники навчатимуться по-новому
Фото:  humanitas.edu.pl
З 1 вересня початкові класи чотирьох навчальних закладів області візьмуть участь в експерименті з впровадження нового державного стандарту.

Про це інформує прес-служба Сумської ОДА з посиланням на директора департаменту освіти і науки Сумської облдержадміністрації Вікторію Гробову.

За новою системою будуть вчитися діти Краснопільської і Недригайлівської ЗОШ, а також Сумська школа №27 та Шосткинська спеціалізована школа №13.

«Звичайно, це складний процес, тому що це і нова матеріальна база, і оздоблення початкових класів, і обладнання сучасних ігрових, класних, музичних кімнат, кімнат фізичного виховання, ігрових майданчиків. Крім того, це підготовка наших вчителів початкової ланки, адже навчальний процес змінюється повністю, вчитель працює із дитиною за інтегрованими планами», — розповіла Вікторія Гробова.

За словами фахівця, головна мета цього експерименту — виробити у дитини мотивацію до навчання.

Як повідомляє СпецКор з посиланням на міністра освіти та науки Лілію Гриневич, кожен день у початковій школі буде «тематичним». Тобто, якщо тема дня «весняні першоцвіти», то читання, природознавство, мистецтво, математика мають крутитися навколо цієї теми.

За її словами, експериментальне інтегроване навчання для першокласників цього року запровадять у 100 школах України. Заявки про участь у проекті навчальні заклади мали надіслати до 25 травня включно.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста

Коментарі(0)