Небайдужі відгукнулись: онука відомого конотопського композитора поїде на лікування до Києва

14 червня 2017, 18:11Андрій Кривулько
642
Небайдужі відгукнулись: онука відомого конотопського композитора поїде на лікування до Києва
Фото:  скрін з відеозапису
Після виходу на порталі ТопКонотоп відео про онуку композитора Германа Соловйова, яка гостро потребує лікування, небайдужі люди допомогли дівчині відправитись на обстеження та реабілітацію до кращого медичного закладу для діабетиків.

«Хочу поділитися з Вами останніми подіями! Вже в понеділок, 19 червня 2017 року, я їду до Києва на госпіталізацію в Інститут ендокринології та обміну речовин імені В.П. Комісаренка. Саме завдяки Вам, це відбувається зараз.

Ще раз велике спасибі, що подарували мені таку можливість — поправити здоров'я в кращому медичному закладі для діабетиків. Тепер я зможу пройти обстеження з повним комплексом необхідних аналізів і комп'ютерною діагностикою (МРТ), випробувати нові ліки.

Я вірю, що там мене знову «зарядять», як батарейку, ще на півроку! Настрій бойовий і позитивний!» — написала Валерія Плоцких на власній сторінці у соцмережі.

Нагадаємо, онука композитора Германа Соловйова Валерія Плоцких захворіла на цукровий діабет 2008 року. З тих пір хвороба дала такі ускладнення, що дівчина часто не може встати з ліжка. Для більш-менш повноцінного життя їй необхідно двічі на рік проходити курс лікування, але у сім’ї з трьох інвалідів бракує коштів.


Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

№ карти 4149 4996 4907 6682

Плоцких Валерія Олександрівна


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста

Коментарі(0)