googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Конотопським міжрайонним прокурором призначено радника юстиції Сергія Сегиду

29 січня 2015, 10:19Андрій Кривулько
474
Наказом Генерального прокурора України від 28 січня 2015 року Конотопським міжрайонним прокурором Сумської області призначено радника юстиції Сегиду Сергія Миколайовича.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Сумської області.

Представляючи колективу нового керівника, прокурор Сумщини Віталій Матвійчук побажав йому успіхів і зазначив, що вимога до працівників прокуратури всіх рівнів – бути надійною запорукою відновлення законності та правопорядку. Від Сергія Сегиди очікують зваженості дій, рішучості та беззаперечного дотримання вимог чинного законодавства.

У 2003 році новопризначений прокурор закінчив Національний університет внутрішніх справ, у 2014 році – Національну академію прокуратури України. Трудову діяльність в органах прокуратури розпочав як виконувач обов’язків старшого помічника Сумського транспортного прокурора. Протягом дев’яти років обіймав посади різного ступеня в прокуратурах м. Суми, Сумського району та Сумської області. Попередня займана посада – прокурор Білопільського району Сумської області. У 2012 році Сергій Сегида був нагороджений нагрудним знаком «Подяка за сумлінну службу в органах прокуратури» ІІ ступеня.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста