googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

На сесії Конотопської міської ради чотири години обговорювали питання

27 лютого 2015, 12:15Андрій Кривулько
624
Відбулося рекордне за тривалістю засідання 60-ї сесії Конотопської міської ради шостого скликання. Протягом чотирьох безперервних годин на сесії розглянули 28 питань, за результатами яких прийняли тільки 22 рішення.

Зокрема, депутати не підтримали питання про «Внесення змін до міської програми розвитку електротранспорту на 2007-2015 рр.», згідно з яким комунальному підприємству «Конотопське трамвайне управління» мали виділити додаткову фінансову підтримку в сумі близько 1 млн. грн.

Також не проголосували за питання «Про структуру, чисельність апарату Конотопської міської ради, її виконавчого комітету, відділів із забезпечення діяльності виконавчих органів ради, виконкому, самостійних відділів та управлінь міської ради, які фінансуються з міського бюджету».

Ці та інші питання вирішили розглянути пізніше, після більш детального обговорення на депутатських комісіях.

На сесії також заслухали звіти заступників мера міста з питань діяльності виконавчих органів ради Тетяни Шерудило, Сергія Скляра та керуючого справами виконкому Андрія Левченка про роботу в 2014 році. Звіт Сергія Скляра, який курирує галузь ЖКГ, викликав багато питань і зауважень у депутатів і, за результатами голосування, не був підтриманий.

Джерело konotop.in.ua


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста