googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

На Сумщині реалізується програма з енергозбереження: вже видано 138 кредитів

28 січня 2015, 12:51Андрій Кривулько
1045
У рамках Програми пільгового кредитування населення із заміни газових котлів на твердопаливні та електричні, яка реалізується разом із «Ощадбанком», у Сумській області вже видано 138 кредитів на суму понад 2,1 мільйона гривень.

Про це повідомив директор Департаменту містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства облдержадміністрації Володимир Чубук. Найбільше таких позик видано в Сумському, Роменському, Глухівському, Охтирському районах, пишуть на сайті обласної ради.

За словами Володимира Чубука, у фокусі уваги обласної влади залишається також розвиток біоенергетики. Так, протягом 2014 року підприємства лісового господарства області збільшили обсяг виробництва твердого біопалива до 13,6 тис. тонн. Кількість виробників пелетів та брикетів зростає.

У рамках міжнародного проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», на Сумщині реалізується 9 мікропроектів за квотою «інноваційне енергозбереження». Так, у двох територіальних громадах Липоводолинського району в дитячих садках були встановлені сонячні колектори з підігріву води для побутових потреб, у двох громадах Глухівського та Лебединського районів реконструйовано вуличне освітлення з використанням енергії сонця. Ще 6 котелень шкіл та дитячих садків Глухівського, Липоводолинського, Великописарівського, Недригайлівського та Лебединського районів переведені з природного газу на альтернативне паливо.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста