googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

На Сумщині чергового посадовця спіймали «на гарячому»

9 січня 2015, 10:30Андрій Кривулько
715
Банальна жадібність довела посадовця високого рангу до порушення антикорупційного законодавства.

Про це повідомили в УМВС України у Сумській області.

Посідаючи посаду голови райдержадміністрації, громадянин, відповідно чинного законодавства, повинен в 10-денний термін з дня призначення передати належні йому акції підприємств третій особі. Таким чином він втрачає можливість, застосовуючи своє службове становище, впливати на рішення інших акціонерів або керівництва підприємства на свою користь.

Голова однієї з райдержадміністрацій Сумщини вимоги ч.3 ст. 14 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» не виконав, і належні йому корпоративні права у одному з комерційних товариств відкритого типа передав не третій особі, а своїй донці, й тим самим залишив за собою реальні важелі впливу в роботі цього підприємства. Працівники УБОЗ УМВС України в Сумській області виявили цей факт порушення чинного законодавства, відповідним чином задокументували й передали на розгляд суду.

Тож стосовно 54-річного державного службовця 3-ї категорії районним судом було розглянуто адміністративний протокол про порушення вимог Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», відповідальність за яке передбачено ч.1 ст. 172-2 КУпАП, й винесено рішення про сплату штрафу у розмірі 850 гривен.

Крім того, посадовця чекає дострокове звільнення з займаної посади.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста