googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Розпочинається прийом документів для участі в міській громадській раді

15 січня 2015, 13:51Андрій Кривулько
692
У зв’язку із закінченням терміну повноважень діючої громадської ради при виконавчому комітеті Конотопської міської ради розпочинається прийом документів для участі в установчих зборах для формування нового складу громадської ради.

До складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та інших не підприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України.

Для участі в установчих зборах подається заява, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадського суспільства, рішення керівника інституту громадського суспільства про делегування представника для участі в установчих зборах, біографічна довідка делегованого представника інституту громадського суспільства, копії документів, що підтверджуються легалізацію інституту громадського суспільства, інформацію про результати діяльності інституту громадського суспільства протягом останніх двох років.

Установчі збори по формуванню нового складу громадської ради при виконавчому комітеті Конотопської міської ради відбудуться в приміщенні міської ради (малий зал) 19.02.2015 о 14 годині.

Телефон для довідок: 6-64-30, м.т.098 274 93 03.

Документи приймаються до 09.02.2015 за адресою м. Конотоп, пр.Миру 8, каб. 314 (4 поверх).


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста