googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Ігор Молоток довіряє Генпрокурору, а конотопці ні?

27 січня 2015, 15:01Андрій Кривулько
862
В Конотопі активісти з’ясовували чому народний депутат Ігор Молоток не поставив свій підпис під проектом постанови Верховної Ради України «Про висловлення недовіри Генеральному прокурору України Яремі В.Г.».

Громадська організація «АГЕНТ» на своїй сторінці у Фейсбук пише, що їх представники завітали до громадської приймальні нардепа запитати чому Ігор Молоток не поставив підпис під проектом постанови. Депутата не було, але активістам вдалося поспілкувались з його помічником Тетяною Сизон.

Хлопець запитав чому Ігор Федорович не поставив підпис та обґрунтував своє запитання тим, що вбивці Небесної сотні до сих пір на свободі, а після теракту у Франції терористів знайшли за день. "Це лише один з десятків усім відомих прикладів", - зауважують в організації.

Помічниця Молотка відповіла, що дійсно нардеп не підписав документ. «Він, як народний депутат, має повне право як підписувати так і не підписувати такі документи», - заявила вона. – «Якщо він не підписав цей документ, то, я впевнена, у нього були для цього причини».

Після такої відповіді представник організації запропонував помічниці пояснити які ж такі причини могли бути у нардепа. Вона відповіла, що не володіє інформацією, оскільки не спілкувалася з депутатом з цього приводу. Зі її слів, прокоментувати своє рішення Ігор Молоток може з 26 по 30 січня, тому що в нього робота…

АГЕНТу стало відомо, що близькі до депутата люди також запитували чому він не поставив підпис під проектом постанови. Відповідь була чіткою: «Це моє особисте рішення». Тетяну Сизон запитали чи повинен «слуга народу» приймати особисте рішення, коли громада вважає інакше. Вона відповіла запитанням: «А що, хіба нардеп не може мати свою особисту думку?».

«У нашого політика більш важливі справи… Це не дивлячись на те, що конотопці зараз пікетують прокуратуру, якою «кришуються» місцеві чиновники та кримінальні авторитети. Риба гниє самі знаєте звідки…», - пише ГО "АГЕНТ" - Він цю «особисту думку» мав ще у минулому році, коли голосував за диктаторські «січневі закони». Молоток все-таки не молоток? Він, напевне, вважає, що його обрали і 5 років можна робити те саме, що він робив до цього, будучи нардепом від «Партії Регіонів». Чому інші депутати в інших округах встигають і в Раді попрацювати, і на війну з’їздити, і на своєму окрузі за справами стежити? Молоток зараз точно не молоток… Наша організація зробить усе можливе для того, щоб він працював людей, а не на себе! Якщо він не одумається – відкликаємо!».

 


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста