googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

25-та сесія міськради не відбулась: частина депутатів відмовилась реєструватись

29 грудня 2017, 17:09Анастасія Залозна
2180
25-та сесія міськради не відбулась: частина депутатів відмовилась реєструватись
Фото:  Анатолій Мусієнко
Позачергова 25-та сесія Конотопської міської ради мала відбутися 29 грудня о 14:00. Проте зареєструвалося лише 11 депутатів з 27 присутніх у залі.

Після ще однієї спроби провести реєстрацію слово було надане депутату Тарасу Омельченку. Він зачитав лист-звернення, в якому група депутатів вимагає від міського голови «виконання та оприлюднення рішень Конотопської міської ради, прийнятих під час засідання 14 грудня 2017 року».

Омельченко заявив, що частина депутатів не буде працювати, допоки міський голова не виконає рішення депутатів, за які голосувала більшість обранців. Позиція міського голови — збори депутатів не можна вважати сесійним засіданням, адже була оголошена перерва.

Після кількох невдалих спроб провести реєстрацію міський голова заявив: «Рішення ради я виконував, виконую і буду виконувати. Рішення збіговиська проплачених псевдопатріотів виконувати не буду». Після цього частина депутатів покинула сесійну залу.

У залі залишилась інша частина депутатів, проте недостатня кількість для кворуму. Присутні вшанували пам'ять загиблих воїнів хвилиною мовчання, прослухали Гімн України та розійшлися.

На сторінці міського голови велась онлайн-трансляція сесійного засідання.

Варто зазначити, що 22 грудня відбулось останнє пленарне засідання 24-ї сесії міської ради. Протягом п’яти годин жодне питання порядку денного не набрало необхідної кількості голосів і міський голова закрив 24-ту сесію міської ради.

Нагадаємо, 14 грудня під час пленарного засідання сесії Семеніхін оголосив перерву, проте частина депутатів залишилась у сесійній залі та провела власне засідання.

Депутати проголосували за дострокове припинення повноважень секретаря міської ради, заступників міського голови та керуючого справами міськвиконкому. Семеніхін назвав дії депутатів незаконними. Оголошене міським головою продовження шостого пленарного засідання сесії міськради 21 грудня не відбулося, оскільки у сесійній залі були присутні лише 7 депутатів з 36. Як анонсувалось раніше, 22 грудня мало відбутись сьоме пленарне засідання, під час якого мали розглянути питання про міський бюджет на 2018 на рік та «інші питання».


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста