googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

«7 раз перевір – один повір»: у Конотопі відбудеться інформаційний день з медіаграмотності

14 травня 2018, 16:18Андрій Кривулько
373
«7 раз перевір – один повір»: у Конотопі відбудеться інформаційний день з медіаграмотності
Фото:  gurt.org.ua
17 травня експерти Сумського прес-клубу, які досліджували місцеві медіа, влаштують у Конотопі ряд заходів, пов’язаних із медіаграмотністю.

Повідомляється, що у Конотопі відбудеться міні-тренінг із медіаграмотності, зустріч зі школярами та прес-кава з працівниками конотопських мас-медіа.

«Чи уміємо ми розрізняти правдиву інформацію від маніпулятивної? Чи здатні упізнати «джинсу» – рекламний матеріал, який умисне, аби ввести нас в оману, не позначений як рекламний? Чи адекватно реагуємо на фейки? Що та про що читаємо у наших місцевих ЗМІ? Яких стандартів професійної роботи мають дотримуватися журналісти? Про це та інше експерти Сумського прес-клубу, які досліджували місцеві медіа, пропонують поговорити під час інформаційного дня 17 травня», — йдеться у повідомленні. 

Міні-тренінг із медіаграмотності триватиме з 10:30 до 13:00 у Конотопському місцевому центрі надання безоплатної правової допомоги (вулиця Братів Лузанів, 43). Туди запрошують представників громадських організацій, ініціативних груп, органів місцевого самоврядування, депутатів міської та районної рад, вчителів, викладачів, бібліотекарів, активних та небайдужих громадян.

О 14:00 у творчій вітальні ЦДЮТ (проспект Миру,6) відбудеться зустріч зі школярами, які хочуть бути медівосвідченими.

О 15:00 у ЦДЮТ відбудеться прес-кава з працівниками конотопських мас-медіа. До спілкування та обговорення проблем із медіа грамотності запрошуються журналісти Конотопщини.

Читайте також: Юні конотопські винахідники взяли участь у Всеукраїнській олімпіаді з робототехніки

 

Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста