googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Агропромисловий сектор Конотопського району: куди аграрії інвестували прибутки

12 лютого 2019, 12:37Топ Конотоп
379
Агропромисловий сектор Конотопського району: куди аграрії інвестували прибутки
Фото:  Google
У 2018 році сільськогосподарськими підприємствами інвестовано в агропромисловий комплекс району 183,466 мільйони гривень.

Про це повідомляє Конотопська РДА.

Господарники, впроваджуючи новітні технології виробництва сільськогосподарських культур, турбуються про придбання  високопродуктивної техніки. 83,5% капіталовкладень були спрямовані на закупівлю потужних тракторів, зернозбиральних комбайнів та іншої сучасної техніки.

Розпочато будівництво елеватора для зберігання зерна – освоєно 15000 тисяч гривень. Закінчити будівництво планують восени 2019 року. На будівництво зернових сушарок затрачено 15000 тисяч гривень. Дві з яких введені в дію, інші дві планується ввести в дію восени 2019 року.

З метою підвищення врожайності плодово-ягідних культур прокладено крапельне зрошення на  2 гектарах, вартістю 100 тисяч гривень.

Сільськогосподарські підприємства району дотримуються умов договорів оренди сільськогосподарських земель. За 2018 рік підприємства повністю виплатили орендну плату за використання земельних паїв. Середній відсоток орендної плати по району за використання паїв населення складає 11%.

Читайте також: У Конотопі визначені переможці змагань з шашок


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста