googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Артем Семеніхін анонсував на 6 червня одразу дві сесії

5 червня 2018, 17:07Анастасія Залозна
1469
Артем Семеніхін анонсував на 6 червня одразу дві сесії
Фото:  Скріншот з відеозапису
Міський голова Артем Семеніхін записав відеозвернення, в якому анонсував проведення 26-ї та 27-ї сесії міськради 6 червня.

Відеозвернення оприлюднено на офіційній сторінці міського голови у Facebook.

Міський голова заявив, що 31 травня на його ім’я надійшло два листи. У першому листі, який підписали 19 обранців, депутати вимагають призначити та провести пленарне засідання 26-ї сесії 6 червня. До порядку денного вони вимагають включити низку питань, серед яких — звільнення секретаря Конотопської міської ради Олени Багрянцевої та дострокове припинення повноважень міського голови.

За словами Семеніхіна, у другому листі, що підписала інша група депутатів, також пропонується проведення сесії 6 червня. Проте першочергово пропонують розглянути питання, що стосуються міського бюджету, програми соціально-економічного розвитку, соцзахисту населення тощо.

«1 червня я підписав розпорядження про перенесення позачергової 26-ї та 17-ї сесій Конотопської міської ради 7-го скликання. На такій підставі: у зв’язку зі складною соціально-економічною ситуацією, необхідністю у виплаті заробітної плати працівникам галузі освіти та охорони здоров’я, невиплатою заробітної плати працівникам КП «Конотопське трамвайне управління», відсутністю фінансування закупівлі ліків для хворих на цукровий діабет, відсутністю фінансування потреб поточних та капітальних ремонтів навчальних закладів міста, відсутністю фінансування поточних та капітальних ремонтів доріг», — заявив Семеніхін.

Очільник міста зазначив, що 26-та сесія Конотопської міської ради відбудеться 6 червня 10:00, а 27-ма сесія — 6 червня 10:30. Пізніше ця інформація з’явилась на офіційному сайті міськради.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста