googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Артем Семеніхін назвав дату проведення сесії Конотопської міської ради

26 грудня 2017, 17:28Анастасія Залозна
985
Артем Семеніхін назвав дату проведення сесії Конотопської міської ради
Фото:  Скріншот з відеозапису
Міський голова Артем Семеніхін записав відеозвернення, в якому заявив, що сесія Конотопської міської ради відбудеться 29 грудня о 14:00.

Відеозвернення оприлюднено на офіційній сторінці міського голови у Facebook.

Варто зазначити, що 22 грудня відбулось останнє пленарне засідання 24-ї сесії міської ради. Протягом п’яти годин жодне питання порядку денного не набрало необхідної кількості голосів і міський голова закрив 24-ту сесію міської ради

Нагадаємо, 14 грудня під час пленарного засідання сесії Семеніхін оголосив перерву, проте частина депутатів залишилась у сесійній залі та провела власне засідання. Депутати проголосували за дострокове припинення повноважень секретаря міської ради, заступників міського голови та керуючого справами міськвиконкому. Семеніхін назвав дії депутатів незаконними. Оголошене міським головою продовження шостого пленарного засідання сесії міськради 21 грудня не відбулося, оскільки у сесійній залі були присутні лише 7 депутатів з 36. Як анонсувалось раніше, 22 грудня мало відбутись сьоме пленарне засідання, під час якого мали розглянути питання про міський бюджет на 2018 на рік та «інші питання».


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста