googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

28 березня в Конотопі оголошено загальноміський суботник

25 березня 2015, 12:39Андрій Кривулько
679
Міська рада запрошує підприємства, установи, організації та жителів міста взяти активну участь у заходах з благоустрою, які пройдуть 28 березня та 25 квітня, і привести до належного естетичного та санітарного стану власні прилеглі території.

Також, в рамках акції «За чисте довкілля» у місті оголошуються проведення щотижневих «чистих четвергів» та днів благоустрою міста. Ця акція стартувала після відповідного розпорядження міського голови, яким було затверджено склад штабу та план заходів з благоустрою нашого міста. Для належної організації виконання робіт місто розподілено на мікрорайони, за кожним із яких закріплено заступника міського голови.

У рамках акції «За чисте довкілля» у місті будуть проводитись заходи з ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ побутових та інших відходів, прибирання та приведення у належний санітарний стан прибудинкових територій, парків, скверів, дитячих, спортивних та господарчих майданчиків, кладовищ, братських могил, меморіальних комплексів, вулиць, доріг, тротуарів, зупинок міського транспорту.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста