googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Безробітні конотопці можуть записатися на прийом до центру зайнятості через Інтернет

17 січня 2017, 17:19Анастасія Залозна
1651
Безробітні конотопці можуть записатися на прийом до центру зайнятості через Інтернет
Фото:  smr.gov.ua
Відтепер безробітним конотопцям необов’язково відвідувати центри зайнятості аби записатися на прийом до фахівців, це можна зробити через Інтернет.

Як повідомляє сайт Державної служби зайнятості, з 13 січня 2017 року запрацював новий сучасний сервіс для осіб, що шукають роботу та безробітних — «Електронна черга».

За допомогою Інтернету можна самостійно, не витрачаючи зайвого часу, записатись на індивідуальний прийом до фахівця будь-якого центру зайнятості з метою отримання консультацій з питань: сприяння працевлаштуванню; вибору професії; профнавчання; профорієнтації; тимчасової зайнятості; юридичних аспектів у сфері зайнятості, реєстрації у центрі зайнятості тощо.

У разі якщо особа зарезервувала для себе час, їй не потрібно отримувати талон на відвідування, а необхідно безпосередньо звернутися до фахівця центру зайнятості (на табло у секторі самостійного пошуку роботи відобразиться запрошення з номером талона на робоче місце (РМ), про які особа повідомлена під час запису на прийом засобами електронної черги).

Послуга електронної черги реєстрації безробітних доступна громадянам на порталі Державної служби зайнятості www.dcz.gov.ua через рубрику «Електронні послуги».


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста