googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Чим закінчилась спроба провести сесію 6 червня: максимально коротко

6 червня 2018, 13:35Анастасія Залозна
1582
Чим закінчилась спроба провести сесію 6 червня: максимально коротко
Фото:  Скріншот з відеозапису
Пленарне засідання 26-ї сесії Конотопської міської ради продовжило роботу 6 червня о 10:00. Проте упродовж понад двох годин засідання депутати не розглянули жодного питання.

У сесійній залі постійно тривали дискусії. Після чергової суперечки частина обранців покинула сесійну залу, а міський голова оголосив про перерву.

На засіданні були присутні представники КП «Конотопське трамвайне управління», які упродовж тривалого часу не отримують заробітну плату. Вони заявили, що «залишаться у сесійній залі та будуть голодувати до того часу, поки депутати не почнуть працювати». Семеніхін висловив їм свою підтримку.

Про дату та час проведення наступного засідання не повідомлялося.

Нагадаємо, що проведення 26-ї сесії 6 червня ініціювали депутати міської ради. На ім’я міського голови надійшло одразу два листи від різних депутатських груп з вимогою проведення засідання. Одні вимагали включити до порядку низку питань, серед яких — звільнення секретаря Конотопської міської ради Олени Багрянцевої та дострокове припинення повноважень міського голови. Інша група обранців пропонувала першочергово розглянути питання, що стосуються міського бюджету, програми соціально-економічного розвитку, соцзахисту населення тощо.

Повна трансляція засідання доступна для перегляду на порталі.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста