googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Чим закінчилось перше пленарне засідання 26-ї сесії міськради

30 березня 2018, 17:26Анастасія Залозна
1264
Чим закінчилось перше пленарне засідання 26-ї сесії міськради
Фото:  ТопКонотоп
Перше пленарне засідання 26-ї сесії Конотопської міської ради, яке мало відбутись 30 березня, перенесли у зв’язку з необхідністю доопрацювати проекти рішень.

Про це під час засідання заявив міський голова Артем Семеніхін. Онлайн трансляція з сесійної зали велась на офіційній сторінці міського голови у Facebook.

За словами міського голови, незабаром з’явиться окреме розпорядження про дату та час проведення засідання. Доопрацьовувати проекти рішень збираються наступного тижня, а пленарне засідання має відбутись в найближчі 10-15 днів.

На засіданні було надано слово головам депутатських фракцій. Теми, які підіймали депутати у виступах, стосувались незадовільного стану доріг в місті, відсутності прийнятого бюджету та медичної реформи.

Під час виступу секретаря міської ради Олени Багрянцевої, у якому вона зазначила, що депутати не звітують перед громадою, частина обранців покинула сесійну залу.

Нагадаємо, що 1 березня відбулось засідання 25-ї сесії Конотопської міської ради. Серед прийнятих рішень — земельні питання. Бюджетні питання не розглядали.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста