googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Де конотопці можуть придбати продукти за зниженими цінами

5 травня 2015, 06:26Андрій Кривулько
1107
У Конотопі у чотирьох міських об’єктах оптової торгівлі реалізуються продукти харчування за зниженим цінами.

Як пише Конотопський край, на сьогодні пільгове торговельне обслуговування налагоджено в наступних об’єктах торгівлі: Оптова база №1 на вул. Залізничній, магазин «Садочок» на вул. Вирівській, магазин «Фруктовий світ», що поруч із райдержадміністрацією, а також відділ продовольчих товарів (ФОП Сушко) на вул. Ватутіна.

Основна мета цих магазинів – знизити цінове навантаження на найбільш вразливі верстви населення.

Завідувач сектору торгівлі та побутового обслуговування населення управління економіки міської ради Наталія Журавель зауважила, що придбати ці продукти може будь-хто, жодних пільгових документів пред’являти не потрібно.

Про можливість купити продукти харчування за зниженими цінами сповіщають відповідні таблички з асортиментним переліком продуктів харчування, які реалізовуються в конкретному закладі торгівлі. Здебільшого це крупи, а також олія, яйця та овочі.

Наталія Журавель також додала, що після лютневого стрибка цін, яке спостерігалося по всій Україні, ситуація в нашому місті зараз значно покращилася. Приміром, у квітні суттєво зменшилися ціна на борошно, цукор, олію, дещо подешевшав у Конотопі хліб.

 


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста