googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Депутат Кирій прокоментував бійку, яка сталася у міській раді 30 вересня

3 жовтня 2017, 12:13Андрій Кривулько
5344
Депутат Кирій прокоментував бійку, яка сталася у міській раді 30 вересня
Фото:  фрагмент з відео
Депутат Конотопської міської ради Олександр Кирій дав коментар журналістам з приводу бійки, яка відбулась після невдалого пленарного засідання сесії.

«Бійку спровокували свободівці, а тепер хочуть когось зробити крайнім. Вони образили депутата Сізон, обсипали її зерном, назвали її «куркою» і сказали цип-цип-цип. Це було на очах у всіх депутатів, це все обурило депутатський корпус. Людина, яка це зробила — депутат Клименко, свободівець. Чоловіку 50 років, а він опустився до такого мужланства. Від нього вимагали вибачень перед жінкою, вибачень не надійшло — і все перетворилося в бійку. Свободівці напали і на мене і на тих, хто там був присутній», — розповів Олександр Кирій журналістам UA:Суми.

Голова фракції «Свобода» в Конотопській міськраді Оксана Ульянченко підтвердила, що між депутатами виник словесний конфлікт.

«Ну була словесна перепалка, але це не привід бити по голові кулаками. На одну людину нападали по 3-4 людини. Ви вважаєте, що це ми зірвали сесію чи Клименко, я думаю, що ні», — пояснила Оксана Ульянченко.

Депутатка також повідомила, що постраждалий Анатолій Поляков спілкуватися з пресою не бажає.

Нагадаємо, 30 вересня мало відбутись шосте пленарне засідання 24-ї сесії Конотопської міської ради сьомого скликання. Проте присутні не дійшли згоди, а міський голова оголосив перерву на тиждень. Після цього в залі сталася бійка, під час якої постраждав депутат міської ради Анатолій Поляков. У бійці брав участь депутат міської ради Олександр Кирій, який наніс Полякову кілька ударів.

За подіями в Конотопській міськраді поліція розпочала два кримінальні провадження — нанесення легких тілесних ушкоджень та погроза вбивством.

2 жовтня біля міського відділу поліції зібрались люди, які вимагали справедливого розслідування бійки в міськраді.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста