googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Депутат міської ради назвала причину зриву сесії в Конотопі

1 серпня 2017, 11:36Анастасія Залозна
2320
Депутат міської ради назвала причину зриву сесії в Конотопі
Фото:  ТопКонотоп
Депутат міської ради Наталія Демеха прокоментувала, чому вона разом з частиною депутатів не прийшли на п’яте пленарне засідання міської ради, що мало відбутися 31 липня. Також вона оприлюднила звернення групи депутатів до міського голови Артема Семеніхіна.

Відповідний пост Наталія Демеха зробила на сторінці у Facebook.

«Сподіваюсь цих аргументів достатньо щоб пояснити чому я та інші депутати не прийшли сьогодні на сесію», — написала депутатка.

Наталія Демеха також оприлюднила заяву до обласної прокуратури і Головного управління поліції в Сумській області про вчинення кримінального правопорушення, в якій зазначається, що міський голова Артем Семеніхін публічно погрожував народним обранцям. Під заявою стоять 20 підписів депутатів Конотопської міської ради.

Нагадаємо, вчора, 31 липня, п’яте пленарне засідання 24-ї сесії Конотопської міської ради не відбулося через відсутність кворуму. У сесійній залі були присутні лише 14 депутатів з 36.

Варто зазначити, що Наталія Демеха була обрана до міської ради від ВО «Свобода». Згодом її разом з Наталією Льовшин виключили з фракції. Також депутаток виключили з лав ВО «Свобода» рішенням політвиконкому всеукраїнського об'єднання. Пізніше Наталія Демеха заявила, що вона разом з Наталією Льовшин написали заяви про вихід з фракції за власним бажанням. Крім цього, у травні 2017 року в МПК відбулось зібрання стосовно процедури відкликання двох депутаток Конотопської міської ради від ВО «Свобода» Наталії Льовшин та Наталії Демехи.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста