googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Держава повертатиме кошти аграріям за будівництво та реконструкцію елеваторів

12 березня 2019, 07:49Топ Конотоп
408
Держава повертатиме кошти аграріям за будівництво та реконструкцію елеваторів
Фото:  Google
Кошти надаватимуть на безповоротній основі у розмірі 30 відсотків від вартості будівництва, реконструкції та придбаного обладнання для виробничих та допоміжних споруд.

Про це повідомляє Сумська ОДА.

За словами директора обласного Департаменту агропромислового розвитку Олександра Маслака, з’явився новий напрям державної підтримки у галузі АПК. Це часткове відшкодування сільськогосподарським товаровиробникам вартості будівництва та реконструкції підприємств із зберігання та переробки зерна.

Кошти надаються на безповоротній основі у розмірі 30 відсотків вартості (без урахування податку на додану вартість), згідно з проектно-кошторисною документацією, за завершені у поточному році етапи (черги) будівництва та реконструкції зернофуражних сховищ, елеваторів, механізованих зерноскладів, зерноочисних та зерноочисно-сушильних пунктів, підприємств з виробництва кормових домішок та сумішей (комбікормів).

Зокрема виробничі та допоміжні споруди, призначені для зберігання зерна, силоси для зерна, будівлі для зберігання зерна, виробничі та адміністративні будівлі, споруди пунктів приймання, зберігання, очистки та відвантаження зерна.

Сільськогосподарський товаровиробник, який має намір отримати часткове відшкодування вартості будівництва та реконструкції об’єктів із зберігання та переробки зерна у травні, вересні та грудні цього року, подає відповідно до 1 квітня, до 1 серпня та до 1 листопада до Мінагрополітики повідомлення за встановленою формою в електронному та паперовому вигляді.

Детальніше про умови участі у цій програмі можна ознайомитися  за посиланням: http://www.apk.sm.gov.ua/index.php/uk/golovna-storinka/1217-zaprovadzhennya-derzhavnoyi-pidtrymky-budivnytstva-ta-rekonstruktsiyi-ob-yektiv-iz-zberihannya-ta-pererobky-zerna.

Читайте також: У міськраді продовжуються екскурсії для школярів


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста