googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Директор Конотопської гімназії звинуватила мера у наклепі

14 січня 2016, 15:12Андрій Кривулько
2492
Директор Конотопської гімназії Юлія Баранник на своїй сторінці у Facebook заявила, що міський голова Артем Семеніхін привселюдно образив її честь і гідність.

«Будучи натурою оптимістичною, маючи демократичні, проєвропейські погляди, вірила, що після Революції Гідності в нашій країні, області, місті нарешті почнуться позитивні зміни і такі поняття, як демократія, толерантність, гідність будуть у пріоритетах. Але, на жаль, глибоко помилялася. Навіть ті, хто проголошують себе як агенти позитивних змін, для яких освіта й культура є пріоритетними напрямками, насправді самі не тільки не поділяють демократичних поглядів, а й не дотримуються елементарних норм культури спілкування. Працюючи в освіті з 2004 року, у тому числі й директором Конотопської гімназії з 2011 року, я вперше зіткнулася з ситуацією, коли 12 січня 2016 року привселюдно була ображена моя честь і гідність очільником міста Конотопа Артемом Юрійовичем Семеніхіним. Крім суб’єктивної, дуже негативної характеристики моєї манери спілкування, на свою адресу я отримала безпідставні звинувачення в тому, що я «організувала «брудні» ігри проти мера міста в соціальних мережах».

Я думаю, що даний висновок щодо моєї особистості Артем Юрійович зробив після спілкування зі мною 18 грудня 2015 року. О 8.15 на стаціонарний телефон навчального закладу зателефонувала секретар міського голови й повідомила, що мене викликає на 9 годину мер міста. Я просила перенести зустріч або хоча б відтермінувати її на півгодини, оскільки о 9.15 у гімназії було заплановано відкриття благодійного ярмарку «Янголи добра». Мені категорично відмовили. Зустріч з Артем Юрійовичем не розпочалася вчасно: він запізнився на 30 хвилин. Причиною запрошення мене до міської ради стала скарга батьків учня 1 класу, якому згідно з рішенням педагогічного колективу та неодноразовим письмовим зверненням батьків учнів цього класу було рекомендовано продовжити навчання в іншому навчальному закладі. Під час розмови я намагалася аргументовано пояснити ситуацію, що склалася. Манера спілкування міського голови зі мною під час цієї зустрічі була неетичною, Артем Юрійович неоднаразово підвищував на мене голос, що для мене і як для жінки, і як для керівника є абсолютно неприйнятним. Я декілька разів коректно просила мера не говорити зі мною таким тоном, бо «права кричати на жінку немає ніхто, навіть очільник міста» чим, імовірно, дуже розгнівила мера.

Друга зустріч моя з Артем Юрійовичем відбулася 12 січня на засіданні колегії відділу освіти, де мер у присутності керівників навчальних закладів міста звинуватив мене в організації «брудних» ігор проти нього в соціальних мережах. Хоча до сьогодні ні в якій соціальній мережі мною не була опублікована жодна оціночна інформація ні особистості, ні діяльності пана Артема. З метою отримання роз’яснень щодо безпідставних звинувачень на мою адресу в «хамській поведінці» та «організації «брудних» ігор проти мера Конотопа» я спробувала зустрітися з Артемом Юрійовичем і розставити всі крапки над «і». Спілкування тривало недовго. Резюме розмови – очільник міста Конотопа «не любить борзих людей». Кульмінація зустрічі – «джентельменський» вчинок пана мера – намагання вигнати мене з кабінету. Після декількох невдалих спроб «виставити» мене Артем Юрійовичем ретирувався сам, не закінчивши розмову й залишивши мене у своєму кабінеті. Жодних пояснень даної поведінки чи вибачень від пана мера я не отримала.

Сумно, чи не так?! Як можна декламувати те, чого сам не дотримуєшся?! Де ж повага до людини, толерантне ставлення, захист честі та гідності, елементарна культура спілкування?! Дешевий піар!!!» — написала вона.

#АртемСеменіхінБудучи натурою оптимістичною, маючи демократичні, проєвропейські погляди, вірила, що після Революції Гі...

Опубликовано Yuliya Barannyk 14 января 2016 г.

Нагадаємо, директор МБК «Зоряний» Марина Люшина написала у Facebook, що міський голова Артем Семеніхін примушував її писати заяву про звільнення.

Топ Конотоп


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста