googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Діти Сумщини отримали 80 мільйонів гривень аліментів

11 липня 2019, 14:47Топ Конотоп
193
Діти Сумщини отримали 80 мільйонів гривень аліментів
Фото:  facebook/Конотопський міськрайонний відділ державної виконавчої служби
З початку 2019 року на користь дітей Сумщини було стягнуто 80 мільйонів гривень аліментів.

Про це повідомляє Конотопський міськрайонний відділ державної виконавчої служби.

Боржник на Путивльщині не бажав знаходити спільну мову зі своєю родиною та впевнено збільшував з нею відстань. Пропорційно цьому зростав його борг по сплаті аліментів, що сягнув 2 тисячі гривень. Внесення батька до списку боржників змусило його погасити заборгованість в повному обсязі.

Проблема виплати аліментів спіткала ще одне подружжя Путивльського району. Непорозуміння колишніх чоловіка та дружини спричинило до появи боргу перед дитиною у розмірі майже 3 тисячі гривень. Утримати кошти та погасити заборгованість державним виконавцям вдалося із заробітної плати громадянина.

Сварка з дружиною та відмова виконувати батьківські обов’язки стали причиною перекритого кордону для чоловіка з Білопільщини. Поновити право виїзду за межі країни неплатнику вдалося лише після сплати штрафу у розмірі понад 8 тисяч гривень та накопиченого боргу, сума якого сягнула 36 тисяч гривень.

А довготривалі відрядження сумчанина за кордон та небажання брати участь у житті власної доньки, призвели до накопичення боргу в більш ніж 71 тисячу гривень. Проте для налагодження колишнього життя без тимчасових обмежень у правах, чоловіку довелося сплатити 114 тисяч гривень, бо до нього правники застосували штрафні санкції за несплату аліментів у понад 3 роки в розмірі 50% від суми боргу.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста